Svět Islámu a Džihádu

Nevěřte americkým bestiím!

Pravda vyšla najevo, aneb jak americké bestie zacházejí se zadrženými osobami.

Čtyři fotografie se objevili náhle ve čtvrtek 7. listopadu 2002 na webovém serveru „Art Bell“ , americký rádiový diskusní pořad debatoval, že ukazují bezpochyby důkazy o nelidském zacházení s osobami, které byli zatčeni Američany v Afghánistánu. Organizace lidských práv byly dlouho klamány a zneužívány Amerikou, o čemž jasně svědčí tyto důkazy.

“Anonymní odesílatel nám zaslal fotografie vyfocené uvnitř vojenského C-130 transportního POWS” tyto fotografie ukazují vězně- spoutané, hlavy zakryté černou kápí, uši zakryty a jsou přivázáni řetězy k zemi letadla C-130, střeženi přísnou, agresivní a ozbrojenou americkou armádou.

Pentagon potvrdil že jsou to skutečné fotografie, ale mluvčí Lt.Col.Dave Lapan řekl, že není ještě známo kam byly zadržené osoby umístěny a kdo fotografie nafotil. Představitelé věří že se jedná o nepovolené fotografie a jejich zveřejnění nepovoleno. Vyšetřování je nyní v plném proudu, aby nalezli kdo vyfotografoval a zveřejnil fotografie.

Tyto takzvané „bezpečnostní opatření“ ukazují na fotografiích na první pohled jak jsou zadržené osoby „transportovány“ do vězení v Afghánistánu nebo kdekoliv po celém světě, včetně nejvíce střežené vězení Guantanámo na Kubě. Je dobře známo, že vězni byly velmi silně potlačováni a ovládáni jak bylo vidět na fotografiích, které ukazovali vězně přivázané navzájem k sobě a padající k zemi neschopni se udržet na nohou po příjezdu na Kubu začátkem tohoto roku. Tyto nové fotografie ukazují více nelidského zacházení, toto je Americká taktika.

Vojenské letectvo a Americké hlavní velitelství vyšetřují porušení, řekla mluvčí Pentagonu Victoria Clarke. „Máme velmi, velmi striktní omezení ukázat jakýkoliv obraz zadržených osob z bezpečnostního důvodu a protože nemáme zájem na eventuálním držení zadržených osob pro jakékoliv publicitní zesměšnění.“ Řekla na tiskové konferenci. 

Obrana limituje zpravodajské média tvrzením ohledně fotografií - je možné že byly vyhotovené z několika důvodů ti jenž měli přístup k zajatcům je uskutečnili pod záminkou jejich „války proti teroru“ jako dokumentaci a vojáci si je obvykle berou jako suvenýr pro vystavení.

Ukazuje se jak bestiální dokáží být Bushovy pohuňkové!

Americká lidská práva vychvalovaná po celém světě jsou určena jen pro někoho. Zneužívání a týrání pro ty ostatní!

Zdroj: Jihad Unspun, 8. listopadu 2002