Svět Islámu a Džihádu

Irák: bestiální angloamerická invaze

  Civilní cíle - děti a lidé, kteří byli zabiti a znetvořeny americkými bombami v Iráku. Zdroj: al-džazíra       Tisíce dobrovolníku z arabských zemí budou bojovat v Iráku. Jejich výzbroj je zastaralá, ale jejich víra a odhodlání je obrovské.
 
  Zajaté americké pouštní krysy. Podívejte se na ustrašené americké "hrdiny". Postupem války jich bude přibývat, někteří zemřou. Zdroj: al-džazíra       Válečné zpravodajství z Iráku. Sestřelení vrtulníku Apache. Sestřelení letadla nad Bagdádem a pátrání po pilotovi apod.
 
  Zmrzačené děti a ženy, mrtví civilisté. Ranění a roztrhaní nevinní civilisté - výsledek soustavné práce amerického bombardování Bagdádu a iráckých měst.       Americká a britská technika, která způsobuje mezi iráckým obyvatelstvem masakry. Hrůzy války, dýmající a hořící Bagdád po bombardování a jiné.
 
  Stovky mrtvých, zraněných a zmzačených, stále přibývají další. Denně stovky mrtvých. Hromadné vraždění nevinných. Nemocnicím již docházejí léky.       Prezident Saddám Husajn prochází ulicemi Bagdádu uprostřed nadšených davů. Právě probíhá nálet na Bagdád. Saddám dodává svému lidu odhodlání se bránit proti agresorovi.
 
Angloameričané vedou krutou válku. Ničí a bombardují irácká města, zabíjejí a mrzačí tisíce nevinných žen a dětí. Umírají tisíce vojáků. Pokud budou národy Evropy a Ameriky na válku pohlížet jako na balíky akcií, pak také budou tyto národy jednou volány k zodpovědnosti – tím vlastním viníkem bude: Bushův gang a Židovstvo! Tentokrát nejen, že budou vyhladověny děti arabských národů, nejen, že tisíce dospělých mužů naleznou smrt, a nejen, že stovky žen a dětí shoří při bombardování ve městech, aniž by vlastní viník, třebas i humánními prostředky, za svou vinu pykal. Vytrvalý boj vstoupí přes všechny nezdary jednou do historie jako nejslavnější a nejstatečnější vyjádření životní vůle iráckého národa.