Svět Islámu a Džihádu

Americké dary & překvapení od Afghánců

Toto je "Vyobrazení Koránu" jenž patřil Mudžáhidovi, který byl po zatčení na hranicích uvězněn v pákistánském vězení "Kohat". Arabští Mudžádidové zaujímají velmi významné a vážené postavení jak ve víře a v "Taqwa", tak i jako se zbraní s municí. Zbožná recitace Svatého Koránu jim proudí stále v krvi.


Amerika zasypává deštěm teroru afgánské děti, ale nyní našla novou zálibu a způsob k přežití. Tyto děti chodívaly do džungle pouze s lahví vody hledat bomby. Jakkoliv, měli štěstí neboť v městech "Gardez" a "Khost", Američané obdrželi neporušené helikoptéry a dostatek zbytků, aby je mohli nakrmit na několik dní.

Tato M-17 Raketa „Launcher“ patří mezi smrtelné zbraně, které Amerika používá proti Mudžáhidům. Je k dostání pouze v obchodech "Khyber Agency". Jak se sem dostala? Kdo ji ukradl Američanům?

Tato vesta ochrání Váš život? Toto jsou dva obrázky bundy jednoho ze stovek amerických vojáků, kteří byli posláni do pekla s pomocí Mudžáhidů.

1) Střela prošla zadní částí bundy, což znamená, že voják utíkal z bitevního pole.

2) Štítek jasně říká "Tato vesta zachrání Váš život". Střela zasáhla tento samý štítek, aby ukázala, že technologický prospěch je ovládán pouze Alláhem(swt).

Steroidy/Nervové protilátky?

V provincii „Ghazni“ (vesnici „Nawar“), Mudžáhidové sestřelili americkou helikoptéru (17 Shabaan 1422 Hijri / 4 ledna 2001). Steroidy byly získány z tašky pilota. Syn Šejka Usáma je zakoupil v místních vesnicích pro svého otce.

Proč potřebují Američané používat steroidy? Je to proti strachu? Nebo slabosti? Vzpomínáte jak Taliban prohlásil, že Američané používají chemické zbraně?

„Pralidoximo-chloridové injekce“ byly mezi získanými předměty (podívejte se pořádně na horní obrázek). Toto se používá ke zničení přenosu nervových impulsů do těla.

Do Afghánistánu přichází jaro s novou čerstvou dávkou Opia. Tyto nádherné květiny neposkytují sladkou vůni, ale spíše „kouř“. Kandahar, Hilmand, Jalalabad, Kanr, Rozgan a Lughman pěstuje Opium v nesmírném měřítku, jenž bude posléze zasláno Americe a Evropě. Vyrůstá z amerického bombardování a zaručí pomalou pomstu jak Americe tak Evropě. Také nebudou existovat a ani nebudou schopni tuto pomstu zastavit.

...a pomstili jsme se těm, kdož hřešili, a povinností Naší je, abychom pomohli věřícím. (Korán 30:47)